Pažintinės pratybos

Su dideliu džiaugsmu norime Jums pristatyti naują mūsų centro idėją – galimybę nemokamai iš arčiau ir plačiau susipažinti su saviugdos centre „SeiDo“ mokomomis disciplinomis, Mokytojais, kurie veda žmones savo pačių pasirinktais keliais.

 

Kodėl pažintinės pratybos? Kodėl gi iš karto neprisijungus prie grupės? Mes irgi norime Jūsų paklausti kodėl?

 

Šioje srityje savo veiklą vystome jau 19–ti metai ir matome, kaip sunku žmonėms priimti sprendimą kur ateiti, ką pasirinkti, kokiais kriterijais vadovaujantis renkantis vieną ar kitą saviugdos formą. Šiandien informacijos srautas iš tiesų didelis mus pasiekia daugybė pasiūlymų. Tik gražiai parašyti ir suredaguoti tekstai dažnai neatitinka to, kas iš tiesų slypi po jais.

 

Tai gi mes nusprendėme sudaryti žmonėms galimybę ateiti ir tiesiogiai pabendrauti su Mokytojais, gauti atsakymus į užduotus klausimus, praktiškai pabandyti kas Jums tinka ar patinka ir savarankiškai priimti sprendimą kokiu keliu ir kokio mokytojo vedamas norėtumėte eiti Jūs!

 

Mūsų centre Jūsų lauks trijų senųjų Rytų kultūrų saviugdos keliai: karate – atkeliavęs iš Japonijos, joga – pasiekusi mus iš Indijos, tai chi – senosios kiniečių kultūros palikimas.


Šie pavadinimai nors ir girdėti daugumai.. tačiau kaip ir visame kame, už kiekvienos disciplinos slypi Mokytojas. Tik nuo jo žinių gilumo, gebėjimo perduoti jas priklauso kaip toli kiekvienas gali pažengti šiame kelyje.

 

Atvykite patys, pasikvieskite draugus ir pasinaudokite šia galimybe susipažinti su mūsų centro mokytojais ir jų dėstomomis disciplinomis. Pratybos vyksta nustatytomis datomis, sekmadieniais 15.00 val., saviugdos centre "SeiDo", Laisvės pr. 121, Vilniuje.

 

Į šias pratybas būtina išankstinė registracija!

 

Norėdami užsiegistruoti į nemokamas pažintines pratybas, užpildykite šią anketą:
Jūsų vardas:
Jūsų amžius:
Telefono numeris:
El. pašto adresas:
Treniruotės data:
Treniruotė: