Naujiena: BALETAS!

    Klasikinio baleto pamokos vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais:

 

            16.00 - 17.00 val. - pradedantieji 6-9 metų (mėnesio abonementas 130 Lt.)

            17.00 - 18.00 val. - pradedantieji 10-14 metų (mėnesio abonementas 130 Lt.)

            18.00 - 18.45 val. - pradedantieji 4-6 metų  (mėnesio abonementas 110 Lt.)

 

    Klasikinis baletas dažniausiai asocijuojasi su tobulu kūno grožiu, manierų elegancija ir išraikingų pozų gracija. Kelias į šį tikslą visada labai ilgas, tačiau, argi ne pati kelionė suteikia mums prasmę.
    SeiDo centras kviečia įvairaus amžiaus ( 4-14 m.) vaikus į klasikinio baleto pamokėles. Vaikai yra supažindinami su klasikinio šokio pagrindais, klasikine muzika, atsižvelgiant į jų amžių ir fizinius gabumus. Mūsų tikslas sudominti augančius vaikus šokiu, paskatinti juos pažinti save ir atskleisti jų kūribingumą. Pamokėlės suteikia galimybę ne tik sustiprinti kūną mankštomis, šokių pratimais, pajausti pusiausvyrą bei įtvirtinti taisyklingą laikyseną.

    Užsiėmimuose vaikai labai skatinami laisvai improvizuoti, interpretuoti muziką judesiais ir kurti savo žingsnelius. Mažiausi šokėjai mokomi įsiminti judesius linksmomis asocijacijomis, o vyresni jau supažindinami su profesionalia terminologija,
tokia kaip plies, tendus, arabesque.
    Žinoma, disciplina ir susikaupimas yra neatsiejama užsiėminų dalis, tačiau svarbiausia mums, kad vaikai šokdami patirtų nuoširdų džiaugsmą.