Nuoširdi ir reguliari jogos praktika duoda rezultatus įvairiuose lygmenyse.
Joga kuria asmenybės fizinį, mentalinį ir dvasinį integralumą. Pasak Mokytojo B.K.S. Iyengar’o, net ir paprasčiausiose asanose praktikuojantysis jas išgyvena trimis aspektais: tvirtėja kūnas, ugdoma proto pusiausvyra ir patiriamas sielos geranoriškumas.
Kūno tvirtumas
Asanose vyksta daugybė procesų. Praktikuojantysis turi sąmoningai sudėlioti, stebėti ir išlaikyti kiekvieną kūno dalį, kad asana būtų išpildyta. Tam vidinis dėmesys turi būti kiekvienoje kūno kertelėje. Taip vyksta susitelkimas iš išorės į vidų, tačiau išlaikomas visiškas budrumas. Aplinka ir įvykiai juntami, tačiau mažiau dirgina emociškai, į viską reaguojama švelniau, adekvačiau.
Proto tyla
Sąmoningumas didėja, proto virpesiai – rimsta. Ugdant proto ramybę, protas palaipsniui tampa praktiniu sielos įrankiu, padedantis, o ne trukdantis priimti tinkamus sprendimus, kuriančius naudą ir harmoniją visiems. Taip energija ir pastangos sutelkiamos tinkamoje vietoje, tinkamu laiku. Jogos praktika prisideda prie šio pajautimo ugdymo. Prisideda prie gyvenimiškos išminties.
Sielos saviraiška
Kūnas yra sielos šventovė, protas – įrankis gyvenimo kelionėje, gyvenimas – sielos patirtis. Joga didina meilės jausmą viskam. Mokytojas B.K.S. Iyengar’as kviečia jausti meilę ir švelnumą, dėkingumą kūnui už tai, kad jis tarnauja mums. “Meilė turi būti kiekvienoje odos poroje, kiekvienoje kūno ląstelėje, kad jos taptų išmintingos ir bendradarbiautų viena su kita didžiojoje kūno respublikoje. Ši meilė iš Jūsų turi sklisti kitiems. Praktikuojantieji asanas dažnai pamiršta, kad joga yra galvos lavinimas ir širdies atvėrimas."