Mokymai ir seminarai

Gyvenant šiuolaikinėmis sąlygomis kiekvienam iš mūsų kyla klausimas, kaip suspėti lekiant beprotišku tempu, kaip išlikti savimi, kaip išlaikyti vidinę ramybę ir emocinį stabilumą? Kaip kasdien džiaugtis gyvenimu ir atrasti jame save?

 

Dabartinis žmonių gyvenimo būdas ir sąlygos neišvengiamai rodo, jog kasdien turime augti, mokytis, sužinoti vis daugiau, tapti geresni nei buvome vakar ir taip savo gyvenimu rodyti pavyzdį visai mus supančiai aplinkai.

 

Tik nuolatinis troškimas augti ir noras pažinti save ir kitus leidžia žmogui prisitaikyti ir išlaikyti vidinę ramybę pokyčių pilname pasaulyje.

 

Saviugdos centro "SeiDo" mokytojai atlieka ne tik savo tiesioginę misiją - moko žmones pasirinktų disciplinų. Kartu jie ir dirba ir švietėjišką darbą - savo žinias perduoda paskaitų ir seminarų metu.

 

"SeiDo" lektorius Giedrius Dranevičius

 

Daugiau nei 25 metai kasdienių tradicinio karate pratybų, nuolatinės stažuotės Europoje ir JAV pas geriausius savo srities Mokytojus. O taip pat keleri metai bendradarbiavimo su mokymų ir konsultavimų kompanijomis „TMD Partners“, „Smart“ ir kt.

 

Įvykę mokymai temomis:

o „Pasitikėjimas ir įtakos darymas“

o „Emocinė kompetencija“

o „Streso valdymas“

o „Kaip išnaudoti beprotišką tempą ir nuolatinius pokyčius asmeniniam augimui“

o „Kelias, kuris veda į save“

o „Mentorystė“

o „Psichologinis pasiruošimas derybose“

o „Išorinė ramybė ir vidinė energija“

o „Ideali lyderio būsena“

o „Kur slypi tikroji mūsų jėga?“

o „Asmenybės įtaka aplinkiniams – indukcija“

o „Kaip susiję klientų aptarnavimo principai ir standartai su juodu diržu?“

o "Lyderystė bendravime"

o "Lyderio psichologija ir įpročiai"


G. Dranevičiaus paskaitų klausėsi: konferencija "Pardavimų formulė 2017", "Tesonet", „KRKA“, „Bitė Lietuva“, "Lidl", „Kalnapilis“, „Baltnet“, "Senukai" vadovų konferencija, "SBA" koncerno vadovų konferencija", Vadovų klubai, Rotary klubai, Vadybininkų kongresas, SEB bankas, „DnB Nord“, "Nordea bankas" „Invalda“, Pramonininkų konfederacijos „Mokymų centras“, "Swedbankas", "Alna", "Tobis", "ISM" universitetas, „Activesec“, "Lietuvos Draudimas", praktinė konferencija „Derybos. Kovos laukas ar verslo santykių valdymas?“, "PZU draudimas", „Nacionalinė mokėjimo agentūra“, „Lietuvos energija“ vadovų konferencija, „Sėkmės mokykla“, „Vakarų skirstomieji tinklai" vadovų konferencija, „Girteka", „Philip Morris Lietuva", TEO”, „Eurovaistinė", "Maxima" ir daugelis kitų.