Giedrė Pirinova, jogos mokytoja

 

 

"Pirmą kartą jogos pratybas išbandžiau 2003 m. Nuosekliau pradėjau praktikuoti jogą po metų, kai sutikau nuostabią mokytoją. Ji su dideliu nuoširdumu ir įkvėpimu, kantrybe dalinasi savo ilgai kauptomis žiniomis ir patirtimi. Esu dėkinga mokytojai už šiltus, šviesius įspūdžius apie jogą. Daug kas priklauso nuo Jūsų individualaus ryšio su mokytoju. Tad nuoširdžiai linkiu kiekvienam atrasti savo mokytojus.


Joga, man asmeniškai, – šiuo metu labiausiai tinkama fizinė veikla iš bandytų įvairių sporto rūšių. Ji puikiai subalansuoja, išmankština, sutvirtina kūną. Joga jokiu būdu nėra tik ramus sėdėjimas lotoso ar kitose padėtyse. Šioje jogos sistemoje yra skirtingos asanos, kurių atlikimas gali būti labai intensyvus. Tad ieškantiems ištvermės treniruočių, šios jogos pratybos turėtų taip pat tikti.


Čia nėra mistifikacijų, sudėtingų mantrų ar ritualų. Vidinė ramybė ir pilnatvė pasiekiama per reguliarių, nuoseklų, kantrų asanų atlikimą. Tai yra labai gyvenimiška ir praktiška, kadangi norint tiksliai ir preciziškai atlikti asanas, reikia sutelkti visą dėmesį į tai, kas vyksta kūno išorėje ir viduje. Šis susitelkimas ramina mintis, suteikia stabilumo, atveria širdį, moko nevertinti ir nesipriešinti tam, kas yra, pažinti ir išgirsti save, svarbiausia – gyventi šioje akimirkoje. Nuoširdus jogos užsiėmimas pripildo meilės jausmo. Jogos praktikavimas gydo ir fiziškai, ir dvasiškai.


Visiems linkiu klausytis savęs ir surasti tai, kas Jums labiausiai tinka."

 

 

 

Toliau:  Jogos pratybos
Susiję:  Karate mokytojai