Baleto mokytoja

                                                                            Esu profesionali sportinių šokių šokėja, šokusi „Žuvėdros“ klube bei buvusi „Vilniaus baleto“ auklėtinė. Sportinių šokių srityje turiu labai daug apdovanojimų iš begalę konkursų. Vienas iš svarbiausių pasiekimų, tai esu Lietuvos sportinių šokių jaunių grupėse čempionė. Per mėnesį tris kartus lankausi vaikų namuose, atlieku įvairius užsiemimus su vaikais. Galiu teigti iš savo patirties, kad šokis praturtina vaiko dvasią ir sielą bei suteikia daug gerų emocijų, lavina vaiko atmintį. Tai galų gale vaiko būvimas kolektyve ne vienerius metus suteikia jam norą bendrauti, fiziškai sustiprina žmogų, lavina judesį, kultūrą, ištvermę. Be abejo labai svarbu padrąsinti vaiko norus, nesėkmės atveju nebarti, o pasidžiaugti, kad jis mėgino ir pasiūlyti, kaip tai galima padaryti lengviau. Taip pat neskubėti padaryti už vaiką to, ką jau jis moka pats. Šiame procese labai didelę reikšmę vaidina pedagogo ir šokėjo tarpusavio bendradarbiavimo kokybė. Man įdomu stebėti kas jiems teikia džiaugsmą, kas juos verčia šypsotis, kodėl jie nori būti su vienu žmogumi, o ne su kitu. Taigi aš noriu, kad tiesiog vaikučiams patiktų užsiėmimai bei bendravimas su manimi jiems teiktų džiaugsmo.

 

Gabija Vasiliauskaitė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  

 

    Esu profesionali baleto artistė, turinti dvidešimties metų šokėjos patirtį operos ir baleto teatro scenoje. Muzikos ir teatro akademijoje įgijau pedagogės - choreografės bakalauro laipsnį. Mano mokytojai buvo tikri baleto profesionalai ir savo pedagoginę veikla tęsiu jau nevienerius metus, tačiau neslėpsiu, kad mano mokiniai yra geriausi mano mokytojai, ir kad mokymasis yra nenutrūkstamas procesas.


    Taip pat nevienerius metus praktikuoju jogą, kas, manau, yra didžiulė emocinė ir fizinė pagalba kiekvienam, o ypatingai profesionaliam šokėjui. Studijos lankyojams stengiuosi sukurti harmoningą ir jaukią aplinką, kurioje būtų lengva atskleisti kiekviename esantį kūrybingumą ir talentą, o galbū dar kažkam tai bus tiesiog tiltas ar laiptelis į įdomesnį gyvenimą.


    Mano baleto šokėjos gyvenimas nebuvo lengvas, tačiau nieko nesigailiu, nes jis tikrai buvo įdomus.


    Aš nuoširdžiai tikiu, kad šokis labai harmonizuoja mūsų emocijas ir suteikia daugiau laimės akimirkų, kurių niekad nebus per daug...

 

Jolanta Stungytė