Baletas vaikams

Šiuo metu baleto pamokėlės nevyksta.

 

 

 

    Klasikinis baletas dažniausiai asocijuojasi su tobulu kūno grožiu, manierų elegancija ir išraikingų pozų gracija. Kelias į šį tikslą visada labai ilgas, tačiau, argi ne pati kelionė suteikia mums prasmę.
    SeiDo centras kviečia (4-8 m.) vaikus į klasikinio baleto pamokėles. Vaikai yra supažindinami su klasikinio šokio pagrindais, klasikine muzika, atsižvelgiant į jų amžių ir fizinius gabumus. Mūsų tikslas sudominti augančius vaikus šokiu, paskatinti juos pažinti save ir atskleisti jų kūribingumą. Pamokėlės suteikia galimybę ne tik sustiprinti kūną mankštomis, šokių pratimais, pajausti pusiausvyrą bei įtvirtinti taisyklingą laikyseną.

    Užsiėmimuose vaikai labai skatinami laisvai improvizuoti, interpretuoti muziką judesiais ir kurti savo žingsnelius. Mažiausi šokėjai mokomi įsiminti judesius linksmomis asocijacijomis, o vyresni jau supažindinami su profesionalia terminologija, tokia kaip plies, tendus, arabesque.

 

    Užsiėmimuose mes ne tik šokame, tačiau ir atliekame įvairius darbelius, (piešiame, klijuojame, darome mini papuošalus). Tokia praktika pasiteisino, kadangi vaikučiams patinka atsipalaiduoti po užsiėmimų. Taipogi švenčiame tradicines šventes ir ruošiame metinį pasirodimą tėveliams bei kitiems svečiams. Matant vaikų pastangas, yra didžiulis noras, kad užsiėmimai ir bendravimas su manimi teiktų džiaugsmą bei gerų emocijų.


    Žinoma, disciplina ir susikaupimas yra neatsiejama užsiėminų dalis, tačiau svarbiausia mums, kad vaikai šokdami patirtų nuoširdų džiaugsmą.

 

 

 

Jeigu pageidaujate mokėti pavedimu:

 

Viešoji įstaiga “Seido LT”

Įmonės kodas: 302935792
adresas: Laisvės pr.121, Vilnius LT-06120
Sąskaita:
LT57 7290 0000 0170 0280 (Citadele)