Atsiliepimai

Sigita ir Gvidas

Tradiciniu karate do su sūnumi susidomėjome prieš du metus. Niekada nemaniau, kad egzistuoja tokia aktyvi sporto šaka, kurioje nėra nei kūno sudėjimo, nei amžiaus cenzo, o, visų svarbiausia - vienijanti šeimos narius bendrais interesais.

 

Puikūs Mokytojai, vieningas kolektyvas nuolatos skatina tobulėti ir atrasti savyje nerealių gebėjimų. Nuoširdžiai rekomenduočiau šį sportą tiems/toms, kurie turi stuburo problemų ir norinčių greitai ir neskausmingai atsikratyti „gyvenimą gadinančių“ kilogramų, norintiems pradėti mylėti save ir stiprinti savo kūną ir sielą.

 

„SeiDo“ centras subūrė profesionalus savo sportiniu meistriškumu, pedagoginėmis ir psichologinėmis žiniomis sugebančius rasti bendrą kalbą su bet kokio amžiaus žmonėmis, o labiausiai mokančiais sudominti ir pritraukti vaikus, tuo mažindami slampinėjančių po gatves skaičių. O vasarą, organizuojamų sporto stovyklų, vaikai nepamiršta visus metus ir su nekantrumu laukia kitų.

Renata

Mūsų šeima tradicinio karate treniruotes lanko šeštus metus. Tiesa, Augustas, kuriam septyneri metai, lanko tik antrus metus, tačiau jau svajoja apie dalyvavimą pasaulio čempionate. Mantas, kuriam dvylika metų, be karate neįsivaizduoja savo gyvenimo. Daugybė draugų, nepakartojamos žiemos ir vasaros stovyklos suteikia daug smagių akimirkų. Jo nuomone, karate stiprina ne tik kūną, bet ir dvasią. Be to, karate treniruotės suteikia įgūdžių, kurie praverčia ir žaidžiant krepšinį, futbolą, ar kitus sportinius žaidimus.


Iš tikrųjų yra labai smagu turėti tokį užsiėmimą, kuriame gali dalyvauti visa šeima. Karate dėka atradau savyje tokių charakterio savybių (teigiamų), apie kurių buvimą net neįtariau ir sutikau daug puikių žmonių, kuriuos drąsiai galiu vadinti Mokytojais...

Jūsų atsiliepimas

Jūsų vardas:   
Jūsų el.pašto adresas:   
Jūsų atsiliepimas: